שיטות טיפול
נשימה מעגלית (rebirthing)

הנשימה היא אנרגיית החיים, סשן נשימה מעגלית מעמיק את הנשימה ומאפשר לתאי הגוף לקבל חמצן בצורה מוגברת. מתח וסטרס, רגשות שלא מקבלים ביטוי כמו פחד וכעס, יוצרים כיווץ בגוף ובנשימה כשהגוף אוגר בתוכו את כל ההיסטוריה שלנו, ונאלץ לשאת בנטל של כל מה שאנחנו מדחיקים.

פחד ומתח הם הבסיס לכל דיסהרמוניה בגופנו.

כחלק ממערך ההדחקה של הגוף, הנשימה נסגרת ויוצרת דפוסי נשימה כגון נשימה שטחית, נשימה מאומצת, נשימת חזה, נשימה הפוכה ועוד.

בסשן נשימות אנחנו מרחיבים את הנשימה ומאפשרים לגוף להשתמש בחמצן ובאנרגיה לתהליך ריפוי.

זהו תהליך, פיסי, רגשי ורוחני.

הנשימה משמשת גשר את הלא מודע והנשימה המעגלית מאפשרת לנו להעלות תכנים מהתת מודע הזקוקים לריפוי. לדוגמא: זכרון של כאב בגוף יתבטא בשריר תפוס וכיווץ כרוני, הנשימה לשם תעלה את הזכרון ותשחרר את הכאב. כך תעבוד הנשימה גם על זכרון רגשי, מחשבות שליליות וטראומות.

שחרור הגוף מהחזקה ושמירת הכאב יביא לחידוש האנרגיה בגוף, תחושת רוגע וקלילות, רווחה רפיון ושקט.

ככל שנלמד כיצד לסמוך על הריפוי שמביאה הנשימה כך נוכל לשחרר מעצמינו התניות פסיכולוגיות, דפוסי חשיבה מגבילים וכאבים שונים, ולהביא שלווה והרמוניה לחיינו.

התמקדות Focusing

טכניקה עדינה ועוצמתית, שמלמדת כיצד להקשיב לתחושה שאנו חווים בגוף הפיזי, וללמוד ממנה מה באמת קורה לנו. אפשר לראות את הטכניקה כצרור מפתחות שעוזר להגיע פנימה, לתוך עצמנו, ולצאת עם תשובות משמעותיות לכל מה שמעסיק אותנו.

זוהי טכניקה מעשית לחיי היומיום שנועדה ללמד אותנו מהי האמת הפנימית שלנו בכל מצב או אירוע. הטכניקה עוזרת לנו לראות את כל חלקי הנושא שאיתו אנו מתמודדים, ולזהות אפשרויות חדשות לפעולה. 

טכניקה המבוססת על עצם הציפייה החיובית לשינוי. היא לא תופסת את האדם כתבנית מקובעת, אלא רואה אותו כמי שנמצא בתהליך מתמשך של שינוי והתקדמות.
ההתמקדות תופסת את מה שאנו מכנים "בעיות"-כאותם מקומות ש"נעצרו" ולא השתנו בחיינו. מטרת ההתמקדות היא לשחרר אותם.

שיאצו

טיפול מגע בלחיצות לאורך מסלולי האנרגיה בגוף, הנעת מפרקים, שחרור של שרירים תפוסים, והחזרה של הגוף למצב רפוי ללא מתח.

שיאצו בשילוב נשימה – הנשימה מזרימה את האנרגיה בגוף ומשפעלת את כל המערכות, בשילוב עם מגע ניתן לשחרר חסימות ולהביא את הגוף והנפש לאיזון.